VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

I. Postup nákupu
a) Vyberte si váhovou kategorii svého zvířete. (Objednat je možné také telefonicky. V tomto případě platí stejné obchodní podmínky.)
b) Vyberte si vhodný Memory Pet Point pro uložení zvířete a místo vyzvednutí urny.
c) Zaškrtněte čestná prohlášení a klikněte na „REZERVOVAT BOX“
d) Uveďte jméno zvířete a datum úmrtí. Vyplňte své osobní údaje. (na tento krok je časový limit 10 minut – box pro vás blokujeme exkluzivně)
e) Po kontrole údajů a potvrzení přečtení obchodních podmínek objednávku odešlete s následným přesměrováním do platební brány pro zaplacení.
f) Učiněná objednávka je závazná.

II. Doprava a platba
a) Po dokončení kremace Vám vybranou urnu či pietní předměty doručíme zpět do Vámi vybraného Memory Pet Pointu. Tato služba je zahrnuta v ceně. V případě, že si vyberete doručení na jinou adresu bude cena dopravy stanovena dle ceníku Krematoria zvířat česká Lípa.
b) Platba probíhá on-line na webu MemoryPetPoint.com. Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.

Nápověda pro platby kartou a platebními tlačítky bank se základním vysvětlením průběhu platby
https://help.comgate.cz/v1/docs/cs/platby-kartou
https://help.comgate.cz/docs/bankovni-prevody

Kontaktní údaje na společnost ComGate Payments, a.s. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:
ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

c) Fakturu za služby a zboží obdržíte elektronicky na uvedený email.

III. Záruky na zboží
a) Věříme, že prodáváme výrobky pouze nejvyšší kvality. Pokud zákazníkovi zboží nevyhovuje, může je ve lhůtě 14 dnů od nákupu bez uvedení důvodu vrátit. Plná cena za zboží mu bude vrácena na jeho účet. (Cena poštovného se nevrací.) Tato záruka se vztahuje na všechny způsoby nákupu i při převzetí zboží osobně.
b) V případě, že k Vám dobírkový balíček přijde viditelně poškozen, kdy je tedy předpoklad, že zboží může chybět anebo být poškozeno, nepřebírejte tento balíček. V případě převzetí si nechte podepsat reklamační protokol od dopravce.

IV. Změny nabídky
a) Některé produkty již nemusí být v okamžiku objednání skladem a jejich nové naskladnění bude provedeno až za delší dobu. V tom případě vás budeme kontaktovat a nabídneme vám řešení.
b) Památeční sklo a skleněné urny jsou ručně vyráběny. Jejich design je vždy originálem, a proto se dekor výrobku se může nepatrně lišit od uvedeného obrázku v online obchodu (neplatí pro tvar).

V. Odstoupení od smlouvy
Internetový obchod www.memorypetpoint.com poskytuje spotřebiteli dle § 1831 odst. 1 Občanského zákoníku ochranou lhůtu 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu.
Pokud se rozhodnete využít tuto možnost, zašlete nám zboží včetně kopie daňového dokladu a průvodního dopisu, ve kterém bude uvedeno, že odstupujete od uzavřené kupní smlouvy.
Odstoupit od smlouvy lze i telefonicky nebo emailem.
V případě, že vrácené zboží bude neúplné, poškozené či viditelně opotřebené, budeme uplatňovat vůči kupujícímu požadavek na náhradu škody. Zboží zaslané zpět formou dobírky nebude přijato.
Spotřebitel ovšem nemůže od smlouvy odstoupit dle § 1837 odst. d, u zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (zakázková výroba). Pietní předměty s použitím kremačního popela májí vždy originální design, a proto se můžou nepatrně lišit od uvedených obrázků.

VI. Bezpečnost dat
Data, která jsou potřebná k objednání produktu online, budou sloužit pouze pro vyřízení vaší objednávky. Více info Ochrana a zpracování osobních údajů
Děkujeme Vám za přečtení těchto všeobecných obchodních podmínek. Další dotazy rádi zodpovíme e-mailem nebo telefonicky.

VII. Provozovatel Memorypetpoint.com
Memory Servis s.r.o., Dubice 32, 470 01 Česká Lípa, IČ: 09245057, DIČ: CZ09245057
e-mail: info@memorypetpoint.com
NONSTOP linka: 481 012 204