Reference

Neboť smrt mého čtyřnohého přítel byla pro mne veliká rána, byla jsem nejprve z uložení do boxu v rozpacích. Požádala jsem syna a snachu o to, aby jeli se mnou. Vše fungovalo tak, jak bylo řečeno a napsáno. Se slzami v očích jsem svého miláčka ukládala do boxu, ale jinak to prostě nejde. Zvládli jsme to a s pocitem, že je to to poslední co pro něj mohu udělat, jsme jeli domů.
Pro všechny klienty, bych chtěla vzkázat, že je tato služba perfektní. Se svým přítelem se rozloučíte a nikdo na Vás nebude naléhat ohledně času. Mohu všem jen doporučit.
S přáním krásného dne, V. D.

Dobrý den, velmi oceňuji možnost, že když se Vám stane tragédie v podobě úmrtí zvířátka třeba večer, v noci nebo o víkendu, nemusíte s ním čekat do prvního pracovního dne doma a máte možnost ho uložit k odpočinku okamžitě a netrápit se pohledem.

M. Z.

Loučil jsem se už třikrát s pejskem. Poprvé pejsek ponechán u zvěrolékaře (vše moc rychlé, k loučení ani nedojde. Nemám na to skoro vzpomínku). Podruhé jsem sám pejska pohřbíval do země (vrací se mi vzpomínka na nedůstojnou polohu v díře). V případě Memory Pet Pointu se mi vrací důstojné vzpomínky. Opravdu má člověk pocit, že zvířátko v klidu odpočívá. Téměř meditační prostředí, času kolik člověk chce. Ochota personálu (telefonicky) pomoci. Vše je jednoduché, logické.

Doporučuji. Důstojné rozloučení se zvířátkem. K.C.